Kadernícky Salón Royal v Poprade

PO-PA, od 8:00 do 18:00

Dlhé Hony 5507/10A, Poprad

0902 560 404

Profesionálne sa postáráme o dámsky, pánsky ale aj detský strih za férovú cenu.

DÁMSKE KADERNÍCTVO

OD 10€

V rámci služieb dámskeho kaderníctva v Poprade poskytujeme praktické a prémiové dámske strihy, prémiové farbenie so zaručeným krytím, zosvetľovanie, mikromelír, airtouch, baleáž, keratín, lamináciu vlasov, ošetrujúce kúry, úpravu vlasov, styling, objemovú fúkanú a spoločenské účesy. Bude sa na Vás tešiť naša profesionálna a kreatívna kaderníčka Julka!

Ak by Vás zaujímalo, či má keratín naozaj účinky na ľudské vlasy, prečítajte si tento článok.

PÁNSKE KADERNÍCTVO | BARBER

OD 5€

Kadernícky salón royal v Poprade, sa prvotriedne postará aj pánov. Ak hladáte moderný či elegantný strih, neváhajte a príďte nás vyskúšať. Ponúkame klasické pánske strihy, moderné barber strihy, úpravu vlasou, styling, úpravu brady, nosa a okolie tváre depiláciou.

DETSKÉ KADERNÍCTVO

OD 5€

S radosťou sa v našom Kaderníckom salóne, postaráme o úpravu vlasov detí všetkých vekových kategórií. Poradíme si nielen s prvými vláskami najmenších detí, ale aj väčším slečnám a mladým mužom vytvoríme moderný účes podľa aktuálnych trendov.

MANIKÚRA

OD 12€

Ak hľadáte kvalitnú manikúru v Poprade, určite nemôžete minúť našu profesionálku Bašku. Baška je vďaka dlhoročnej praxy a vysokej odbornosti tou pravou osobou ak chcete krásne a zdravé nechty. Radi Vám okrem iného spravíme gélové nechty, lakovanie gél lakom alebo ozdravnú japonskú manikúru.

PEDIKÚRA

OD 15€

V našom kaderníctve v Poprade nemôže chýbať ani poctivá pedikúra. Na naše nohy častokrát pri starostlivosti o telo zabúdame. Radi Vám u nás poradíme, ako sa o svoje chodidlá môžete lepšie starať, a samozrejme sa Vám o nich aj naša pedikérka kráľovsky postará. Medzi základnú starostlivosť ponúkame suchú pedikúru, mokrú pedikúru a špony.

PEDIKÚRA

MANIKÚRA

DÁMSKE KADERNÍCTVO

PÁNSKE KADERNÍCTVO

Zavolať