Dámske kaderníctvo

DÁMSKE KADERNÍCTVO

Dámsky účes je neoddeliteľnou súčasťou Vašej osobnosti a prvý dojem býva väčšinou veľmi dôležitý. Preto sa náš profesionálne vyškolený personál stará o to, aby ste pôsobili vždy sviežo, mlado a upravene. Nechajte nás postarať sa o Vás v príjemnom prostredí nášho dámskeho kaderníctva. Pomocou tých najkvalitnejších vlasových prípravkov docielime dokonalý vzhľad Vašich vlasov.

kaderníctvo poprad
damske kadernictvo poprad
kaderníčka poprad
kadernictvo poprad
kaderníctvo poprad
kadernictvo poprad
dámske kaderníctvo poprad
kadernictvo poprad
salón royal v poprade
kadernícky salón v poprade
kaderníctvo poprad
kadernictvo poprad

SLUŽBY KADERNÍCTVA

PRAKTICKÉ A EFEKTÍVNE DÁMSKE STRIHY

DETSKÉ STRIHY

KVALITNÉ FARBENIE SO ZARUČENÝM KRYTÍM + široká škála odtieňov

ZOSVETĽOVANIE - MIKROMELÍR

Technika zosvetlenia vlasov za pomoci hrebeňa s kovovým hrotom, kde kaderník háčkuje (vyberá) rovnomerné pramienky, ktoré ukladá na fóliu a natiera ich odfarbovacím prípravkom(melírom). Vybrané pramienky vlasov sú odfarbované od korienkov až po konce.

ZOSVETĽOVANIE - AIRTOUCH

Je najmodernejšia technika zosvetľovania a farbenia, kedy sa pomocou fénu vyfúka určitá časť vlasov. Následne sa podľa požadovaného výsledku a efektu vlasy zosvetlia pomocou melírovacieho prášku. Presvetlenie je dosiahnuté veľmi prirodzeným a šetrným spôsobom a tým pádom sú prechody z tmavšieho do svetlejšieho odtieňa veľmi precízne, vlasy pôsobia prirodzene a zdravo.

ZOSVETĽOVANIE - BALEÁŽ

Ide o techniku zosvetľovania vlasov postavenú na špeciálnom nanášaní farby. Líši sa od klasického melíru či ombré najmä tým, že konečný efekt vyzerá veľmi prirodzene. Vlasy pôsobia akoby mierne „vytiahnuté“ slnkom a na pohľad nie sú viditeľne zreteľné farebné prechody, ktoré by svedčili o kaderníckom zásahu.

Cenník kaderníctvo Poprad
Zavolať