Pedikúra

PEDIKÚRA

pedikúra poprad
pedikúra poprad
pedikúra poprad
pedikúra poprad
pedikúra poprad
pedikúra poprad

Ak chcete, aby Vám nohy slúžili po celý život bez problémov, zaslúžia si Vašu pozornosť a pravidelnú pedikúru.


Pri komplexnej starostlivosti o telo častokrát zabúdame na naše chodidlá. Tým, že nie sú tak viditeľné a často ich ukrývame v topánkach, ešte neznamená, že ich musíme zanedbávať. Príďte do nášho kaderníctva v Poprade a o vaše nohy sa u nás v Salóne Royal kráľovsky postaráme.

Suchá ( mediciálna ) pedikúra

je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Suchá pedikúra má obrovskú výhodu v tom, že nemôže dojsť k žiadnemu poraneniu, nakoľko sa ošetrenie prevádza výlučne bez skalpela. Pedikérka používa profesionálny vysokootáčkový prístroj s odsávaním a nadstavcami rotačných fréz rôznych veľkostí, ktoré kožu veľmi jemne a šetrne ošetria.

Mokrá ( klasická ) pedikúra

Mokrá pedikúra
Celá procedúra začína kúpeľom nôh v teplej vode so zmäkčujúcimi prísadami, ktorý trvá približne desať minút. Potom pedikérka nohy dôkladne osuší a začne s odstraňovaním prebytočnej kože a otlakov, na čo sa používa ostrý skalpel. Nasleduje úprava nechtov - skrátenie, opilovanie, ošetrenie kožičky a prípadné zdobenie lakom. Na záver vám pedikérka ošetrí pokožku nôh špeciálnym krémom či olejom.

Špony na zarastajúce nechty

Deformované, stočené či zarastené nechty sú už dlho rozšíreným problémom, na ktorý ale existuje riešenie a radi vám s ním pomôžeme. Špony, často nazývané aj ako nechtové rovnátka, umožňujú ošetriť zarastené nechty, pričom nemusíte podstupovať bolestivý chirurgický zákrok.
Aplikácia trvá iba pár minút a poskytuje plnohodnotné ošetrenie zarastajúceho nechtu. Táto procedúra je vhodná pre každého.

Cenník manikúra Poprad
Zavolať